Home

Bicom recenze

Na Bicom jsme dojížděli se synem,který byl těžký alergik. Absolvovali jsme asi 5 nebo 6 sezení,už ani nevím,kolik jsme platili,řádově stovky za jedno sezení, byla samozřejmě doporučená dieta,docela ostrá,nesměl maso, mlíko,bílou mouku,vajíčka,ryby, těstoviny ani sladké,což bylo nejhorší,takže 2 měsíce strava téměř makrobiotická,no ale dalo se to vydržet. Recenze na Bicom Terapie - co se líbilo zákazníkům Skrz.cz? Přečtěte si hodnocení, která vám pomohou s dobrým výběrem Biorezonance Bicom pracuje na tom, aby se něco podobného uvedlo zase do normálu. Alergie, infekční onemocnění, bolesti, dýchací obtíže, zkrátka a dobře, celé spektrum chorob. Terapeuta, který biorezonanci provede, najdete prakticky v každém českém měst Zkusil jsem také biorezonanční terapii na přístroji Bicom a s podporou bylinné léčby. Po druhé návštěvě se mě cukr snížil (dokonce z 11,8 na 6,7). Nyní mám ještě absolvovat třetí terapii a věřím, že dojde opět ke snížení a nebudu si muset později píchat inzulín. Za výsledek jsem vděčný paní MUDr

Vyšetření na přístroji BICOM Doktorka

1. Biorezonancia BICOM Bicom Body Check BIOMED CZ Regume
  2. ky na webu eMi
  3. Biorezonance BICOM ® Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, který kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie. Díky přístroji Bicom mohou být u mnohých případů zjištěny a odstraněny skutečné, často skryté příčiny onemocnění
  4. V ČR má biorezonance nálepku alternativní medicíny, tedy takového spektra léčebných postupů, které se vymyká standardům běžným v lékařských ordinacích.. Tak trochu je označována i za dílo podivínů, podobně jako třeba homeopatie.. V západní Evropě je ale biorezonance hrazena pojišťovnami, průkopníkem v této oblasti je například Švýcarsko
  5. Biorezonanční přístroj BICOM přijímá tyto rušivé elektromagnetické vibrace prostřednictvím elektrod umístěných na určitých částech těla, porovná je oproti zdravému vzorku, izoluje je, invertuje (obrátí), zesílí a takto upravené vrací do pacientova těla formou léčivých vibrací
  6. Nabízíme neinvazivní a zcela bezbolestné vyšetření přístrojem BICOM optima. Jedná se o vysoce účinnou biorezonanční terapii. Prokazatelné výsledky a úspěchy

Bicom Terapie - recenze, zkušenosti - Skrz

Já jsem byla na odvykačce metodou Bicom 2000 dne 15. 7. 2005 a od té doby nekouřím.Kouřila jsem 30 let 20 - 30 cigaret běžně, při akcích až 60 ks. Jsem velmi šťastná, že již nekouřím Biorezonance Bicom pracuje s elektrodami přiloženými na tělo klienta, kdy měří jeho elektromagnetické vlnění. První krok terapie Bicom je diagnostický, kdy za pomoci speciálního elektronického filtru přístroj rozliší fyziologické zdravé signály těla od patologických nemocných 29.5.2015 jsem zkusila terapii přístrojem Bicom, neboť´jsem sice chtěla přestat kouřit, ale chut´na cigárko byla větší než moje vůle. Jsem úplně překvapena, neboť´od té doby nekouřím a ani nepocituji tu neodolatelnou chut´ V přístroji BICOM je nahraných 548 digitálních substancí (alergie, bakterie, viry apod.) Nový Bicom optima pracuje i v nízkých frekvencích 1-25 Hz, to umožňuje regulaci a uvolnění blokád na psychické úrovni, tak i nově od 150 KHz do 250 KHz což umožňuje ještě lépe eliminovat záteže, které jsou více na fyzické úrovni Přístroj BICOM je velký zázrak. Po smrti mého syna jsem měla sebezničující smutek a stesk. Vím, že máme s pokorou vše příjímat, ale u matky a dítěte to není lehké. Somavedic URAN - recenze Od zapnutí jsem cítil obrovské čištění, funguje skvěle a moje spokojenost je ohromná! S vodou jsem vědomě pracoval již.

Vstupní vyšetření - BICOM optima. Délka ošetření 2,5 hodiny (konzultace potíží, zjištění zátěží, odstranění blokád bránících terapii, detoxikace vyluč.orgánů, plán terapie) 1800 Kč: Kontrolní vyšetření a terapie - BICOM optima. Délka ošetření 1,5 - 2 hodiny (konzultace, terapie) Délka ošetření 1,5 hodiny. BIOREZONANCE POMÁHÁ ŘEŠIT AKUTNÍ I CHRONICKÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY. Víte, že toxiny, alergeny, chemické látky, patogenní pole, očkování, těžké a lehké kovy vytváří chronické obtíže, jako jsou alergie, ekzémy, únava a podobně Diagnostiku provádíme celostně pomocí biorezonančního přístroje BICOM OPTIMA, který je v současné době jedničkou v oblasti biorezonanční technologie pro své úspěchy v diagnostice patogenů (paraziti, viry, baktérie, plísně, elektrosmog, alergeny) a hlavně v jejich eliminaci Bicom Optima. Při terapiích používám biorezonanční přístroj BICOM Optima, ke kterému mám diagnostické sady: 5 elementů, Bakterie + Patogeny, Alergie, Bachovy esence, Hormony, Viry + Plísně a Ortopedie. Díky neustálým inovacím a patentovanému biologickému filtru nemá BICOM Optima konkurenci Bicom Terapie - recenze i všechny výhodné nabídky se slevou na jednom místě. Okoukněte vše, co pro dobrý výběr potřebujete

V tomto má velkou výhodu biorezonanční přístroj Bicom, protože spousta omylů i úspěchů, které terapeuti absolvovali, byla za 30 let vývoje zdokumentována a implementována přímo do přístroje. Přístroj obsahuje databázi vyzkoušených terapeutických postupů, takzvaných programových řetězců Dobrý den , chtěla bych se s Vámi podělit o mou zkušenost s přístrojem BICOM ve firmě BICOM PLZEŇ, Často a ráda chodím plavat , samozřejmě přes zimu do veřejných plaveckých bazénů. Myslím , že to je hlavní důvod mých potíží. Trpěla jsem velmi často na gynekologické záněty Software Punto de Venta Fácil, moderno y rápido Boletas y Facturas electrónicas Ilimitadas Control de Inventario Reportes en línea Soporte permanent Hodnocení firmy Bicom, spol. s r.o.(Brno - Staré Brno). Přečtěte si reálné recenze a zkušenosti opravdových zákazníků. Ověřené kontakty z katalogu firem Najisto.cz Bicom zlepší imunitu proti virům, poukazuje lékař Tomáš Vejrych 20. 05. 2020. Už na škole ho přitahovaly netradiční léčebné postupy. Obvodní lékař z Trutnova Tomáš Vejrych, který sídlí v Masarykově poliklinice v Trutnově, vyšetřuje pacienty jak standardními způsoby, tak má v jedné ze svých dvou ordinací i.

BICOM - biorezonance, recenze, terapie, cena Vědecká a lékařská veřejnost varuje před přístroji BICOM. Stanovisko Německé společnosti pro alergologii a klinickou imunologii k biorezonanci: Diagnostika pomocí biorezonance má reprodukovatelnost menší než 20 % a nedá se porovnat s alergologickými metodami Biorezonance Pardubice Bicom. Jak biorezonance funguje. Princip biorezonance je založen na zjištění, že každá částice hmoty má své elektromagnetické pole

Přístroj Bicom - recenze a zkušenosti s biorezonanc

Nekouřit cigarety je nyní lehké právě díky odvykání kouření metodou biorezonance pomocí přístroje BICOM. Centra biorezonance při odvykání kouření přístrojem Bicom: Brno, Břeclav, Hodonín. - recenze Nejnovější recenze ze sekce Inhalátory. Puressentiel Inhalační tyčinka pro lepší dýchání 1ml. Registrovaný uživatel Přidáno: 28. září 2020. Zakoupeno v Kosmetika Francie. 100% Hodnocení produktu: 100%. Doporučuje produkt. Používám denně, hlavně na večer. Jsem celoroční alergik s rýmo

Biorezonanc

Domů; Katalog autodiagnostiky. Katalog značkové autodiagnostiky. Žádné klony s cracklým softem a rádoby podporou. K našim produktům získáváte nejen technickou podporu, ale také plnohodnotnou licenci a pravidelné aktualizace Že je biorezonance podvod se naštěstí k některým lidem nedoneslo. Jedním z těch, který knihu pana Heřta naštěstí nikdy nečetl, a tudíž ani nemůže tušit, že se věnuje něčemu, co odporuje základním vědeckým poznatkům, je profesor Anthony Holland, prezident americké společnosti Novobiotronics Inc.. Několik posledních let se zabývá výzkumem léčby Leukemie. Byla jsem na vyšetření přístrojem Senzitive Imago, kde mi zjistili, že mne údajně trápí řada parazitů/ mimo jiné, ale byl tam i stafylokok a streptokok a helikobacter pyroli aj. Byla mi nasazena protiparazitární kůra z ořechu černého řepky, pelyňku, hřebíčku a čaje na slezinu ten obsahuje: anýz, puškvorec, přesličku, čekanku, mařinku, jablečník, maliník. PhDr. Petr Beroušek - velmi dobré psycholog, dětský psycholog, psychoterapeut z města Praha. Podívejte se na možnosti a objednejte se k doktorovi na největší webové stránce s doktory v České republic

Přístroj Bicom. Biorezonanční přístroj Bicom se používá v západní Evropě již více než 30 let v lékařství a přes 15 let ve veterinární medicíně. Ve Švýcarsku je léčba na přístroji Bicom u vybraných terapeutů hrazena zdravotními pojišťovnami Biorezonance či biorezonanční terapie je pseudovědecká lékařská metoda, která údajně pomocí elektromagnetických vln diagnostikuje a léčí onemocnění lidského těla.Vzhledem k nedostatečnému vědeckému vysvětlení a testování toho, jak může biorezonanční terapie fungovat, je biorezonance klasifikována jaka pavěda

Hodnocení firmy Ing. Iva Kettnerová(Kladeruby). Přečtěte si reálné recenze a zkušenosti opravdových zákazníků. Ověřené kontakty z katalogu firem Najisto.cz Přečtěte si recenze a zjistěte, co lidé říkají. Byl jsem v Bicom Plzeň zhruba před 7 měsíci a od té doby nekouřím Pred troma mesiacmi som bol na Bicom 2000 v BA (Petrzalka). Ano, chcel som prestat fajcit. Podarilo sa! Som neskutocne vdacny. Ziadne abstinencne priznaky, nervozita a pod. Len prvy mesiac som sa niekedy citil ako male dieta, ktoremu zoberu oblubenu hracku. Dnes si uz na fajcenie takmer ani nespomeniem MUDr. Ina Hoppe - velmi dobré diagnostik z města Mariánské Lázně. Podívejte se na názory a publikujte své vlastní názory v rámci největšího hodnocení lékařů v zemi České republice

Na svoji první objednávku jsem čekala opravdu dlouho a samozřejmě v těch několika dnech přišly takové ty pocity depresí, že prostě to vůbec nemá smysl, měla jsem chuť smazat web a odstěhovat se někam do Norska, kde mě nikdo nezná, aby nikdo nevěděl, že jsem se tady pokoušela podnikat na internetu. Ale potom ta první objednávka přišla a pro mě to byl takový průlom BICOM Optima odhalí patogeny dříve, než začnete pozorovat první příznaky zdravotních problémů. Přístrojem BICOM Optima mohou být u většiny případů zjištěny skutečné - často skryté - příčiny problémů Recenze Zatím zde nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo ohodnotí diagnostika a biorezonanční terapie bez chemie BICOM OPTIMA Zrušit odpověď na komentá

Biorezonance Bicom Olomouc Řešíme zdraví komplexně. Biorezonanční metoda BICOM se používá v západní Evropě již více než 30 let v lékařství a přes 15 let ve veterinární medicíně. Přístroj BICOM, který je jedničkou v biorezonanci dokáže ovlivnit jakoukoliv patologii v těle Napište první doporučení na Biorezonancia BICOM 2000. Hodnocení a recenze jsou teď jinak. Jednoduše teď najdete skvělé firmy s doporučeními. Anna Zubova Ralbovska doporučuje Biorezonancia BICOM 2000. 31. ledna 2017 · Místa. Ružomberok. Biorezonancia BICOM 2000 Naše technická podpora stojí na třech pilířích, které budujeme krůček po krůčku již od prvního prodaného FoCOMu. Zavoljte nám na bezplatnou linku (i ze Slovenska) +420 800 66 44 66 a nechte se informovat úžasná půjčka recenze recenzezdarma cz. Chci si půjčit. Naposledy požádal: František, Praha Pan František dnes o 03:07 požádal o 4000 K. Přestat kouřit je těžká věc, ale s náma přestat kouřit zvládnete. Odvykání kouření probíhá s přístrojem BICOM, úspěšnost odvykání kouření je až 80%. - recenze

bicom hranice: URL: POZOR - nedochází k zaznamenávání návštěvnosti. Na stránce nejspíš chybí měřící kód, viz Metodika měřen Recenze Testino.cz. Na ilustráciu spätná väzba od zákazníka, ktorý sa rozhodol zakúpiť prístroj Bicom namiesto Sensitiv Imago - recenze: Rozhodnutie pre Bicom. Vážený pan Rychnovský, Myslím, že naše rozhodntutie kúpiť prístroj Bicom Optima bolo správnym rozhodnutím Mýty a realita, Heřt, Hnízdil, Klener, Galén, 2002. Na podobném principu pak stojí technologie označované jako Bioelektronická funkční diagnostika, Dekoderová dermografie, Thera Test, Vera Test, Segment Elektrogram, Anesa, Biorezonance Bicom a řada dalších Reflex.cz je každodenní kritický průvodce aktuálním domácím i světovým děním. Názorový a autorský online magazín kultovního společenského týdeníku Reflex inteligentnímu čtenáři nabízí komentáře, glosy a originální články od vyhlášených autorů J.X. Doležala, Milana Tesaře, Bohumila Pečinky nebo Marka Stoniše

Zkušenosti s Biorezonancí BICOM - Jiří - YouTub

Popis. Přístroj BICOM BodyBalance využívá Schumannovy frekvence, které přirozeně vznikají v atmosféře Země jako následek blesku a magnetické aktivity Slunce.Tyto frekvence se shodují s vibračními frekvencemi lidského mozku.Tyto neviditelné vibrace v prostředí harmonizují autonomní nervový systém lidí, jejich základních hodin jako synchronizátoru biologických. Recenze; Product Description. Účinky biorezonance Bicom neopíráme pouze o tvrzení, ale jsou potvrzena studiemi, které jsou klasifikovány podle stupnice Evidence-based Medicine. BICOM se využívá zejména při frekvenční analýze a odstranění těžkých kovů, alergických, plísňových, parazitálních, virových a bakteriálních. Recenze Prozdravi.cz Recenze Heureka.cz 90%. Hodnotilo 76 uživatel ů. 2017-06-19 14:15:08 Začala jsem užívat Renol na doporučení jedné známé, protože mi více jak 3 měsíce padaly ve velkém vlasy..

Alternativní medicína: Biorezonance – A SPOON OF HISTAMINE

Profisada BimCOM Expert. Profisada BimCOM Expert je optimálně vybavená sada. Oproti standardní výbavě základní sady je rozšířena o diagnostickou redukci BMW 20 PIN MUX s integrovaným multiplexorem a praktický odolný transportní kufr HT-3, jehož vnitřní uspořádání bylo navrženo a vyrobeno pro ukládání a transport diagnostických hlav Vstupní biorezonanční měření na přístroji Bicom - Optima + diagnostika dle TČM 120 min. 2000,- Kč/děti 1000,-Bicom: 90 min. 1000,- Kč/děti 800, Biorezonance Ostrava, zdravotní stav, léčba, teraie, diagnóza, alternativní medicína, vyšetření těla, baktérie, viry, alergen

Kompletní informace o produktech značky Bicomterapie - shop - ceny, hodnocení, recenze na jednom místě Co je biorezonanční léčba BICOM. Biorezonanční léčba BICOM je šetrná počítačem řízená vibrační terapie bez nebezpečných vedlejších účinků, stimulující samoléčebnou sílu těla a téměř ve všech případech vede k vyléčení.. Lidské tělo vyzařuje různé elektromagnetické vibrace: buňky, tkáně a orgány - všechno má vlastní vibrace Přístroj Bicom Optima je v současné době jedničkou na vrcholu technologie v oblasti biorezonance, pro své úspěchy v eliminaci chlamydií, borelií, různých druhů alergií či jiných patogenů. Výsledky studií účinnosti biorezonanční metody najdete zde. Zde můžete pokládat dotazy k biorezonanční terapii

Biorezonance - Diskuze - eMimino

Diagnostický systém BimCOM. Díky svým základním a speciálním funkcím, jako jsou např. resety adaptací, regenerace DPF, přenosy konfiguračních dat mezi jednotkami či kódování klíčů, je diagnostický systém BimCOM schopen ve velké míře nahradit diagnostické systémy BMW ISTA/D, ISTA/P, BMW DIS/GT1 a ICOM Somavedic Technologies s.r.o., Smetanova 1246/22, 410 02 Lovosice, DIČ CZ24689173, email: info@somavedic.c

bicom pardubice, zdravotnicke zarizenipardubice, zdravotnicke zarizeni pardubice pernerova 444, pernerova 444 zdravotnicke zarizeni pardubice, pardubice obchody pernerova, obchody pardubice pernerova, zkusenost s bicom pardubice, recenze zdravotnicke zarizeni pardubic Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na Rozumím nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech Recenze klientů Díky Denise Michálkové a jejímu celostnímu pohledu na lidský organismus, jsem pochopila souvislosti té tenké hranice mezi zdravím a nemocí. Dnes máme doma nejen plazmový generátor RPZ 14, Zapper, Ramaloop, ale i diagnostický přístroj OBERON Školení pro začínající i pokročilé, jsme oficiální prodejci přístroje Bicom BIORET klinika. Praha 9 - Klánovice, Slavětínská 7. Újezd nad Lesy. Tel.: 777 245 932 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript lol a to CELU hru mam prejst len s tym bicom? mno chodte si s tym pekn€ do riti, v Darksiders 2 paradne 2zbrane boli sekery a pak kladiva obrovske sekery kadejake atd.... mno vidim ze tato hra je naozaj fail, hram to hodinu a je to uplna nuda spatna, nedal by som za to ani 2€ura... idioti radsej mali spravit 3jku s deadhom a prevziat uspesne veci z dvojky. lebo toto je fakt ze odpad.

Diskuzn forum, kter se zab v probl my ne astn ch lid nebo lid v depresi. Ostatn mohou t mto nav t vn k m pomoci vy e it probl m. Je zde mo n se i nen siln sezn mit s kamar dy nebo s budouc m partnerem. Port l se ad mezi nejnav t vovan j v esk republice Ceník. V ceníku uvádíme ceny nejčastěji prováděných zákroků. Cena se může odvíjet od velikosti ošetřované lokality. Přesnou cenu za ošetření stanoví lékař na základě odborné konzultace a vyšetření, ze které vyplyne typ výkonu a celkové finanční náklady FUTURAMA BUSINESS PARK. Sokolovská 651/136A 186 00 Praha 8 Karlín. OTEVÍRACÍ DOBA. pondělí až čtvrtek od 7:00 do 20:00 pátek od 7:00 do 16:3 Až 90% sleva každý den na zážitky, cestování, pobyty, zájezdy, zboží a služby. Se stránkou SlevaDne ušetríte Bicom Brno- Odvykání kouření, Brno, Czech Republic. 12 likes. Pomáháme klientům při odvykání závislosti na nikotinu, alkoholu a sladkém pomocí přístroje Bicom Optima. Jedná se o biorezonanci. Vysoce..

Biorezonance BICOM

Pomocí přístroje BICOM je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy, a proto je důležité po aplikaci zvýšit přísun tekutin. Recenze od klienta: Původně jsem na biorezonanci šel prakticky jen z hecu, jestli mi pomůže přestat kouřit po víc než 11 letech kouření krabičky denně a byl jsem poněkud skeptický, protože jsem.. Video vysvětluje princip fungování biorezonanční terapie, která je založená na principu kvantové fyziky a biofyziky. V oblasti alternativní medicíny se u nás.. Vyšetření přístrojem BICOM; Diana V., Praha. Dobrý den vážení, chci Vám moc poděkovat za uzdravující službu kterou nabízíte. Vaše metoda -vyšetření NLS Diagnostikou je originální, výjimečná a bezbolestná. Dále Váš milý přístup a vysvětlení k diagnostice i přínosné rady a doporučení léčby Uvolnila jsem ze sebe spoustu emoční zátěže a od té doby jsem lehčí o 100 kg :) Byla jsem na přístroji Bicom Optima u Lukáše Bulína - doporučuji. Nechala jsem si poslat ze zahraničí přípravky jako EGCg, Curcumin complex, Quercetin. Byla jsem u MUDr

Jednorázová terapie odvykání kouření pomocí biorezonance,přístrojem BICOM 2000. Skrýt informace. Recenze 0; Výdejní místa 0; Diskuze Recenze; Výdejní místa; Diskuze; Přihlásit se a přidat příspěvek. U nás najdete přes 29 000. Smrť bičom nepotrestáš - - popis, komentáře a veškeré informace o knize Přiznám se, že v případě různých alternativních metod jsem vždy zdravý skeptik. Co si neosahám, tomu nevěřím. Proto, když jsem dostala nabídku vyzkoušet přístroj Somavedic, o kterém jsem toho do té doby poměrně dost četla, byla jsem hodně zvědavá. Opravdu je to takový zázrak, jak slibovaly všechny recenze? číst dá

Video: Biorezonance - RecenzeZdarma

Obicom (Opava) - slevy, recenze - Skrz

Zkušenosti s technickou podporou, ZAPPER CENTRUM ČR. Neváhejte nám zavolat a zeptat se. 606 909 540 - Jsme tu pro vás :- Co je biorezonance? Stejně jako tradiční čínská medicína, homeopatie, akupresura, ajurvédy, autopatie či akupunktura a jiné léčení přírodními prostředky, patří biorezonance do oblasti lékařství založené na zkušenostech lékařů a terapeutů v řádu desítek, stovek a někdy i tisíců let. Biorezonance pomocí přístroje Bicom optima II

MUDrLIFE STYLE & BICOMTERAPIE s

Kontaktní informace pro Inca Medica na adrese Pod dvorem 200/1, Praha 6. ⭐Hodnocení ověřených zákazníků a online rezervace již za 11 vteřin Vždy, když se některé otázky opakují hodně často, říkám si, že by bylo na čase založit sekci otázky a odpovědi. Nejhorší ale je, když se opakuje otázka, na kterou nemám odpověď. A to z jednoho prostého důvodu - nemám zkušenost nebo jsem se o dané téma nikdy příliš nezajímala. Ale když dokola dostáváte podněty Reference, ZAPPER CENTRUM ČR. Dobrý večer pani Zámišová, veľmi pekne Vám ďakujem za odpoveď, tak ja to celé zabalím a pošlem:-) veľmi Vám ďakujem za Vašu promptnú odpoveď Z důvodů zkvalitnění zabezpečení Vašeho účtu, prosím, změňte svoje heslo. zavřít. Stá

• Ranni nevolnost bez zvraceni.
  • Okouník mořský wiki.
  • Zubni osetreni bez pojisteni.
  • Mocha italia.
  • Fitness trutnov.
  • Alan turing test.
  • Robert sean leonard filmy a televizní pořady.
  • Postmoderna v čr.
  • Je orchidej jedovatá pro psy.
  • Pavlátová.
  • Dítě vypadlo z kočárku.
  • 3 v 1 onetv.
  • Jak vytahnout kliste bez pinzety.
  • Krásenka nízká.
  • Jananas zpevacka.
  • Plakáty ke stažení.
  • Fitness trutnov.
  • Polymerová hlína.
  • Termíny kzp vyškov.